5 טיפים למכירת רכב

איך זה שישנם אנשים שמוכרים בקלות את הרכב שלהם ואיך יש כאלה שנתקעים עם המכירה למשך המון זמן, למרות שמדובר באותו מודל של רכב, צבע זהה ואפילו אותה שנה, לא מדובר כאן בקסם מיוחד ואפילו לא במזל, אלא במספר טיפים חכמים שיסייעו לכם עם מכירת רכב מוצלחת.

להלן מספר טיפים חשובים באמת, שאולי הם נשמעים מובנים מאליו, אבל הרבה אנשים בלהט המכירה שוכחים ליישם אותם, או מיישמים רק חלק מהם, במיוחד אם מדובר במכירה שלוקחת יותר זמן ממה שחשבתם.

1.    מצאו משהו מקורי להגיד על הרכב שלכם, מודעת מכירה, בין אם היא מתפרסמת על החלון של הרכב, בעיתונות, או דרך אתר האינטרנט צריכה לבלוט על פני המודעות האחרות, לכן עלייך למצוא משהו מקורי ושונה להגיד על הרכב שלך, משהו שיתפוס את תשומת לב הקונים ויגרום להם לרצות ולהתקשר אלייך כדי לברר על הרכב, אם אנשים לא יתקשרו או יביעו עניין אין ספק שלא תוכל להתחיל את תהליך המכירה.

2.    הקפד שהרכב שלך יהיה מסודר ונקי, רכב שמוצע למכירה, הוא רכב שמתבוננים עליו בקפידה רבה, אם המראה שלו מוזנח או מבולגן, הקונה הפוטנציאלי ירגיש פחות חשק לקנות אותו, הדבר נכון במיוחד כאשר מוכרים רכב משפחתי שנוסעים בו ילדים קטנים שנוטים לבלגן את הרכב וללכלך אותו, במקרה כזה כדאי לך להקפיד לנקות אותו על בסיס קבוע. אל תשכח קניית רכב היא דבר אמוציונאלי ולכן הרכב צריך להיות זמין ומפתה בעבור הקונה.

3.    אל תראה להוט מידי, להיטות יתר גורמת לקונה לחשוב שמשהו לא בסדר, שאולי ישנה סיבה ממש טובה שבגללה אתה רוצה להיפטר מהרכב ואם אין באמת סיבה כזו, רצוי שהקונה לא יחשוב כך.

4.    תפרסם את הרכב במקום שבו אתה יודע שהפרסומת שלך נקראת, אין טעם לתלות מודעה על השמשה של הרכב בנוגע למכירה ואז להחנות את הרכב בחנייה סגורה, או לפרסם בחינם באתר אינטרנט שבו המודעה על הרכב שלך ניצבת בסוף התור של אלפי מודעות למכירת רכב.

5.    תהיה פתוח למשא ומתן, אנשים אוהבים להתמקח על המחיר של הרכב, אם אתה בדיוק איזה סכום אתה רוצה לקבל בעבור הרכב, בקש סכום מעט גבוה מזה, כדי שהקונה יוכל להוריד אותך למחיר שאותו רצית מההתחלה.

בהצלחה.