ליסינג תפעולי

רבות דובר ורבות עוד ידובר על ליסינג תפעולי. אחת החברות הראשונות שהחלה לספק השוואות מחירי ליסינג תפעולי הינה חברת סקר ליסינג . כבר בשנת 2005 הציגה סקר ליסינג מחשבון ליסינג אשר אפשר לגולשי האינטרנט לקבל מושג לגבי המחיר שהם אמורים לשלם עבור רכב חדש מחברת ליסינג. הדבר גרם למהפכה בתחום הליסינג  וכל החברות הגדולות החלו לעבוד עם חברת סקר ליסינג על מנת שיפנו להן לקוחות אשר התעניינו בעיסקת ליסינג תפעולי.

ישנם קולות הנשמעים לאחרונה כי ליסינג תפעולי מגביר את מספר המכוניות על הכביש ואי לך פוגע באיכות הסביבה. הם טוענים כי משרד התחבורה מאפשר להציף את השוק בישראל ברכבי יד שנייה מליסינג אשר נמכרים במחירים זולים ועם ליקויי בטיחות רבים וכמובן מעלים את מספר הרכבים על הכביש ואת כמות הגז והחומרים הרעילים הנפלטים מהרכבים

אתם מוזמנים לבקר באתר סקר ליסינג ולבחון בעצמכם את המחשבון שגם היום בשנת 2010 נותן מידע מדוייק ואמין אודות עלויות עיסקאות ליסינג תפעולי.

אתר ליסינג תפעולי מבית הוטקאר מציע לכם השוואות מחירי ליסינג תפעולי. כל מה שאתם עושים  זה להשאיר את פרטיכים האישיים וחמש חברות מובילות בתחום הרכב יחזרו אליכם עם הצעות מחיר לעיסקת ליסינג תפעולי. אז אל תהססו ומלאו פרטים.

שירותים נוספים:

ליסינג פרטי

ליסינג עסקי

השכרת רכב בארץ