ליסינג לשכירים ופרטיים

היתרונות והחסרונות של ליסינג

אין ספק כי מכונית היא דבר חיוני בתקופה שאנו חיים בה. הוא גם מייצג את אחד הדברים שאתה מבזבז עליהם הכי הרבה כסף בכל חודש. יכול להיות שהפתרון הכי טוב הוא ליסינג. על ידי השכרת רכב, אתה יכול לנהוג ברכבים הכי חדשים, ולא לשלם ביוקר. במאמר זה אפרט מספר יתרונות חשובים של ליסינג.

עלות ראשונית נמוכה

לרכוש מכונית חדשה דורש בדר”כ כמות לא מעטה של כסף שצריך להשקיע באופן התחלתי לרכישת הרכב. אתה צריך לשלם את המקדמה על הרכב, כמו גם כסף על מיסים ולרשיון. כל ההוצאות הללו יכולות להיות נמוכות באופן משמעותי כאשר אתה בוחר לקחת ליסינג לרכב. חלק מחברות הליסינג, בהתאם להסכם ולתוכנית שבחרת, דורשות מקדמה קטנה, אבל רק לעיתים רחוקות הם דורשים סכום כמו שתדרש לשלם על מקדמה למכונית. בנוסף, זה יתן לך את האופציה להיות עם רכב יותר מפואר ממה שאתה יכול להרשות לעצמך אחרת.

מנמיך את החשבונות החודשיים

נראה שההיבט הכי מפתח של ליסינג לרכב הוא ההוצאה החודשית הנמוכה יותר. תשלום הליסינג החודשי יכול להיות נמוך בכחצי ממה שהיית צריך לשלם בשביל לקנות את הרכב בצורה רגילה. בנוסף לתשלומים הנמוכים יותר, ישנו גם יתרון נוסף – אתה לעולם לא תהיה מצב שהרבה רוכשי מכוניות נמצאים בהם, שהערך של הרכב יורד ואתה חייב עליו יותר מכמה שהוא שווה. הערך של מכוניות ומשאיות יורד במהירות. הסכום שאתה משלם עבורם כאשר אתה קונה את הרכב, לעומת זאת, צובר ריביות לאט לאט. זאת משום שהתשלומים הראשונים שתבצעו נוטים להיות בעיקר עמלות.

עלויות תחזוקה נמוכות יותר

כשאתה משכיר את הרכב שלך או עושה ליסינג, אתה יכול להרשות לעצמך לנהוג במכונית חדשה שעדיין באחריות היצרן. נהגים רבים לא יכולים להרשות לעצמם לקנות מכונית חדשה יותר, והם נתקעים עם חשבונות תיקון נוספים. על ידי השכרת רכב עם אחריות מתאימה, אתה יכול לחסוך הרבה מההוצאות על תחזוקת הרכב. אם אתה מנסה להימנע מכל כאב הראש של תחזוקה, ליסינג יכול להיות פתרון טוב.

יתרונות מס

במידה ואתה שוכר את הרכב לחברה שלך, ניתן גם להזדכות על ההוצאות ליסינג ולקבל הקלות מס, בהתאם לעלויות שלך. זוהי יכולה להיות אופציה מצוינת למי שצריך ליסינג לצרכי עבודה.

פחות התעסקות

להיכנס להסכם ליסינג יכול להיות יותר מסובך בהתחלה מאשר להיכנס להסכם הלוואה, אבל ברגע שזה מסודר – אתה לא צריך לדאוג יותר לגבי העניין בכלל. במילים אחרות, אתה לא תצטרך לרדוף אחרי סוכנויות רכב או סוחר מכוניות משומשות, ולמצוא קונה כאשר אתה מחליט שזה הזמן לשדרג לרכב חדש. אתה יכול פשוט להשכיר מכונית חדשה ברגע שתקופת הליסינג שלך הסתיימה.

ליסינג הוא לא עבור כולם

יש אנשים שבשבילם ליסינג הוא לא האופציה הכי טובה. החסרון העיקרי בליסינג הוא שאתה לא מחזיק במכונית. כאשר אתה קונה מכונית, יש לך את התקווה שיום אחד אתה תצטרך להפסיק לשלם עליו תשלומים חודשיים. עם זאת, חשוב לזכור, שהרבה מהאנשים רוצים גם ככה להחליף אוטו אז, מכיוון שעד שאתה מסיים עם התשלומים האוטו כבר יהיה ישן ועם תקלות שונות. אנשים שמעדיפים בעלות על רכב על ולא אכפת להם להיות עם אוטו בן כמה שנים במשך תקופה ארוכה הם כנראה לא מי שהכי מתאים להם לעשות ליסינג. בנוסף, אם אתה נוסע הרבה, ייתכן שתצטרך לשלם עמלות נוספות לפי כמות הקילומטרים שאתה נוסע, בהתאם לחוזה הליסינג שלך. ליסינג יכול מאוד להתאים לאנשים שיש להם שימוש מתון ברכב, מעוניינים לצמצם את העלות והטרחה של קניית רכב ורוצים להיות עם רכבים חדשים.

למידע נוסף על ליסינג, ניתן לבקר באתר שלנו בכתובת ליסינג פרטי.