ביטוח רכב ישיר

ביטוח רכב ישיר – מהו בדיוק חוסך
כולנו נוהגים לבצע רכישות שונות באמצעות האינטרנט וע”י כך אנו חוסכים לא מעט כסף. ביטוח רכב ישיר אף הוא נמנה מבין השירותים השונים הזמינים כיום לרכישה מיידית באמצעות הרשת המקוונת ואם גם אתם שמתם לב כי המחירים נמוכים משמעותית מיד תגלו גם מדוע זה קורה.

סוכן הביטוח צריך להרוויח את לחמו
לא משנה איזו הצעה תקבלו מסוכן הביטוח שלכם, העלות הכוללת של הביטוח אותו תרכשו כוללת גם את הרווח של הסוכן אשר משמש כמעין מתווך בין סוכנויות הביטוח ללקוחותיהם הפוטנציאליים. ביטוח רכב של ביטוח ישיר שונה באופן מובהק מכל מה שהיה נהוג עד כה שכן אתם זוכים לרכוש תוכנית ביטוחית התפורה בדיוק למידותיכם בצורה ישירה, ללא דמי תיווך.

הקשר הישיר ביניכם ובין חברת הביטוח
חברות הביטוח בשנים האחרונות ניסו להוזיל בצורה משמעותית את עלותן של פוליסות הביטוח לאור העובדה כי המדינה מטילה הגבלה על סף המינימום לביטוח החובה וללא הגבלה בביטוח צד ה- ג’ והמקיף. ביטוח רכב ישיר נמצא כדרך היעילה ביותר להפחתת העלויות עבור חברות הביטוח, הפחתה אשר אותה מרגישים גם ציבור הצרכנים. כיום כבר לא צריך להגיע פיזית ולחתום על פוליסת הביטוח אצל סוכן הביטוח, לא עוד המתנה של דקות ארוכות לקבלת הצעת מחיר ולא עוד חוסר אונים בפנייה לעמדה שלא מאוישת שלא בשעות העבודה.

ניתן להגיד כי ביטוח רכב ישיר הינו ביטוח רכב מהפכני אשר חוסך לנו את הדברים המשמעותיים ביותר אשר נמצאים בחיינו בחוסר – זמן וכסף
זמן – רכישה מיידית בטלפון או באינטרנט. קבלת ביטוח חתום ועדכני ללא צורך לגשת לבנק, ללא מילוי טפסים וללא המתנה מיותרת על הקו. זקוקים לדבר עם מישהו? השאירו פרטים באתר האינטרנט וסוכני המכירה (שכירים שאינם סוכני ביטוח!) כבר יחזרו אליכם עם הפרטים הרלבנטיים.
כסף – שיטת המכירה הישירה חוסכת עבורכם לא מעט כסף. כעת תוכלו לשמור על הכסף בעו”ש ובחיסכון או לחילופין, לרכוש פוליסת ביטוח מקיפה וטובה יותר מאשר יכולתם להרשות לעצמכם עד כה.

ביטוח רכב ישיר עושים בנוחות הביתית שלכם ובזמנכם הפנוי! רכשו עוד היום!