לוח רכב

למה לפרסם אצלכם?

אתר לוח רכב ישראלי, מלבד ההשקעה הטכנולוגית האדירה בו, משמש כלוח רכב מומלץ על ידי עשרות אתרים. למעשה, כיום יש לאתר ביקוש מצד אתרים רבים שרוצים לעבוד איתו (דרך אגב, אחת הסיבות העיקריות לרצון של האתרים לעבוד איתנו, זה בשל ההגינות שאנו פועלים עם האתרים שלנו מתוך אמונה שטוב להם, טוב ללקוח יהיה גם טוב לנו). אם כן, החשיפה שאתם הגולשים מקבלים היא גדולה ביותר, מה שעוזר למכור או לקנות את הרכב במהירות הגדולה ביותר ובדרך ההוגנת ביותר.

איך מפרסמים מודעה?

פשוט מאד: בראש האתר לחצו על פרסם מודעה, בחרו את אפשרות התשלום הרצויה, הכניסו את מירב הפרטים שאתם יכולים על הרכב כולל מספר תמונות (מסקרים הוכח שמילוי פרטים רבים משפר מאד את סיכוי המודעה)…. והמתינו ליד הטלפון לשיחות הראשונות.

כמה עולה לפרסם רכב באתר?

בשלב הזה האתר עדיין נמצא בהרצה ולכן עלות הפרסום אטרקטבית ביותר, כל לקוח יכול לבחור את המודעה המתאימה לו ביותר מתוך 5 אפשריות, החל מפרסום בסיסי חינם ועד פרסום אינטנסיבי ב-20 ₪ בלבד. התשלום מתבצע דרך שליחת SMS או בכרטיס אשראי בשעות העבודה של שירות הלקוחות. הפרסום הוא לתקופה של 60 יום ( חודשיים).

מי הם בעלי האתר?

הבעלים של אתר לוח רכב ישראלי הוא חברת לידר. חברת לידר היא הבעלים והמפעילה של מספר אתרים בישראל כגון : www.hotcar.co.il  ,  www.kupot-gemel.co.il   ,  וכן אתרים של ביטוח רכב ושל קורסים מקצועיים

החברה ממוקמת בחדרה ומעסיקה כ 12 עובדים החל ממתכנתים, מעצבים, אנשי SEO , צוות שירות לקוחות, אנשי מכירות ועוד…

מצאתי טעות באתר, מה עלי לעשות ?

צוות האתר מעודד מאד אתכם הגולשים לעדכן אותנו בבעיות שנתקלתם בהם, אנו מודים לכל אחד ואחד מכם שיעדכן אותנו, רק בזכותכם נוכל לשפר ולייעל את השירות. אנא שלחו את הבעיה הכוללת פרטים רבים ככל הניתן (תמונת מסך, דרכי הפעולה עד למציאת הבעיה וכד’)  אנו מבטיחים לטפל בכל הרצינות בכל בעיה ובעיה שתתגלה.

יש לי רעיון בשבילכם – דילים והצעות של גולשים

נשמח מאד לקבל מכם רעיון לשיפור קטן או גדול, רעיון שלא קיים או כל פידבק אחר, גם בעניין הזה אנו מבטיחים לשקול ברצינות כל רעיון ורעיון וכמובן את הדברים שנראים לנו ליישם. אנו לא יכולים להבטיח תשלום כזה או אחר אבל בהחלט לבדוק את התרומה הכלכלית של הרעיון ולתגמל את מציע הרעיון.

This entry was posted in לוחות רכב. Bookmark the permalink.